Zpět
HG Úvaly 2019
Výsledné pořadí Startovní číslo Závodník Hod kabelkou (cm) Hod balíkem slámy (cm) Hod kladivem (cm) Farmářský běh (m) Vrh kamenem (cm) Hod závažím do výšky (cm) Hod Kládou (cm) Hod kládou (body) Body celkem
0 30 Severín David 580 600 2038 105 800 450 51 4949 9522
1 17 Plaček Vít 580 600 1880 73 635 360 2 4998 9126
2 32 Pacák Martin 460 550 1600 160 660 400 65 4935 8765
3 6 Zbudil Jarmil 460 530 1620 115 645 350 10 4990 8710
4 13 Oščipovský Jan 450 600 1650 79 488 350 180 4820 8437
5 20 Filipenský Jan „Jafar“ 500 500 1526 78 538 350 81 4919 8411
6 28 Opršal Tomáš 420 450 1370 80 510 280 5 4995 8105
7 27 Hodeček Jiří 390 510 1230 100 520 370 28 4972 8092
8 37 Činovec Marek 410 500 1145 35 600 350 4 4996 8036
9 39 Pejzl David 430 480 1280 54 490 300 7 4993 8027
10 18 Čadina Jakub 430 480 1330 53 462 300 58 4942 7997
11 57 Šoška Milan 510 450 1185 65 550 400 170 4830 7990
12 7 Štekr Stanislav 400 430 1380 95 530 320 165 4835 7990
13 23 Opršal Daniel 410 430 1300 35 470 300 105 4895 7840
14 25 Mikulášek Marek 360 400 1150 50 490 320 1 4999 7769
15 43 Sadílek Michal 320 450 1200 90 450 270 20 4980 7760
16 48 Štěpánovský Josef 380 460 1110 31 480 280 32 4968 7709
17 36 Filipin Michael 340 470 1140 80 450 310 87 4913 7703
18 14 Doboš Michael 360 480 1040 54 500 300 80 4920 7654
19 12 Chabr Filip 330 500 1260 30 464 250 200 4800 7634
20 31 Slavík Roman 320 420 1060 75 463 300 147 4853 7491
21 1 Procházka František 490 500 0 82 578 350 13 4987 6987
22 59 Whyte Douglas -1000 450 770 -1000 440 270 3 4997 4927
23 44 Filip Vladimír 430 530 -1000 -1000 560 330 11 4989 4839
24 5 Papáček František 390 500 -1000 56 514 -1000 94 4906 4366
25 50 Růžička Dominik 325 550 -1000 -1000 500 330 450 4550 4255
26 58 Kudrna Ondřej -1000 550 -1000 -1000 530 360 27 4973 3413
27 60 Syrani René -1000 490 -1000 -1000 630 370 86 4914 3404
28 54 Sadílek Tomáš 390 510 1510 80 530 360 5000 0 3380
29 9 Strnad David -1000 550 1660 -1000 -1000 -1000 136 4864 3074
30 34 Brychta Tomáš 360 -1000 -1000 47 510 -1000 83 4917 2834
31 40 Chochola Miloš 340 530 890 79 510 350 5000 0 2699
32 16 Hujčák Milan 335 400 1080 50 510 260 5000 0 2635
33 49 Svoboda Zbyněk 340 460 1080 50 435 270 5000 0 2635
34 35 Nový Martin 320 450 460 38 390 310 5000 0 1968
35 61 Souček František 380 480 0 86 500 370 5000 0 1816
36 63 Matejak Marek -1000 450 -1000 -1000 -1000 330 24 4976 1756
37 19 Ferrari Marko 260 410 0 0 400 250 5000 0 1320
38 10 Tmálek Tomáš 340 330 610 -1000 390 230 5000 0 900
39 24 Grégr Adam 320 430 -1000 28 468 230 5000 0 476
40 26 Hradčanský Michal 450 -1000 -1000 -1000 -1000 -1000 90 4910 360
41 21 Doboš Bohumil -1000 450 1150 50 530 -1000 5000 0 180
42 15 Doboš Vladimír -1000 450 940 -1000 485 270 5000 0 145
43 11 Griško Vitalij 260 390 -1000 23 440 0 5000 0 113
44 41 Bregant Matěj 430 500 -1000 -1000 480 350 5000 0 -240
45 8 Strnad Jiří 340 470 920 20,5 -1000 -1000 5000 0 -249,5
46 4 Ticháček Tomáš 400 450 -1000 60 588 -1000 5000 0 -502
47 53 Vodička Petr 380 450 -1000 51 450 -1000 5000 0 -669
48 55 Bajeux Charles 190 300 -1000 1 300 -1000 5000 0 -1209
49 51 Liška Petr -1000 400 920 -1000 390 -1000 5000 0 -1290
50 2 Dupal Lukáš 500 -1000 -1000 58 650 -1000 5000 0 -1792
51 46 Krajíček Aleš 410 -1000 -1000 84 650 -1000 5000 0 -1856
52 56 Pouba Josef 350 -1000 -1000 100 450 -1000 5000 0 -2100
53 33 Pazourek Petr 330 -1000 -1000 36 470 -1000 5000 0 -2164
54 38 Cappon Bart 390 -1000 -1000 -1000 510 -1000 5000 0 -3100
55 52 Lesák Ondřej 310 -1000 -1000 -1000 400 -1000 5000 0 -3290
56 62 Malý Karel 330 -1000 -1000 -1000 330 -1000 5000 0 -3340
57 47 Urban Jarda 290 -1000 -1000 50 -1000 -1000 5000 0 -3660
58 22 Sládek Jan -1000 -1000 780 -1000 -1000 -1000 5000 0 -4220
59 45 Turčín Filip -1000 -1000 -1000 70 -1000 -1000 5000 0 -4930
60 3 Špína -1000 -1000 -1000 -1000 -1000 -1000 5000 0 -6000
61 29 Šimčík Milan -1000 -1000 -1000 -1000 -1000 -1000 5000 0 -6000
62 42 Remenec Jakub -1000 -1000 -1000 -1000 -1000 -1000 5000 0 -6000
Výsledné pořadí Startovní číslo ZávodnIce Hod kabelkou (cm) Hod balíkem slámy (cm) Hod kladivem (cm) Farmářský běh (m) Vrh kamenem (cm) Hod závažím do výšky (cm) Hod Kládou (cm) Hod kládou (body) Body celkem
1 20 Horová Tereza 375 420 1410 127 840 360 34 4966 8498
2 10 Mandová Aneta 320 400 1360 75 838 300 30 4970 8263
3 1 Pravdová Kateřina 330 330 1200 130 655 300 6 4994 7939
4 5 Málková Jitka 370 370 1200 160 590 300 244 4756 7746
5 12 Pokorná Anežka 320 350 920 100 588 280 12 4988 7546
6 17 Plačková Míša 330 330 850 82 660 260 71 4929 7441
7 9 Karpišová Iveta 360 350 -1000 150 820 300 120 4880 5860
8 11 Suttnerová Andrea 380 410 1240 110 760 320 5000 0 3220
9 30 Poubová Monika 360 350 1130 155 780 250 5000 0 3025
10 14 Bartáková Miroslava 270 380 1220 75 654 300 5000 0 2899
11 13 Ptáčková Kristýna 400 350 980 102 620 300 5000 0 2752
12 32 Teplá Jana 310 350 1020 80 690 270 5000 0 2720
13 27 Tahadlová Milada 315 380 970 100 680 260 5000 0 2705
14 23 Fraňková Jana 270 320 990 50 690 270 5000 0 2590
15 26 Langerová Jitka 300 290 760 100 630 230 5000 0 2310
16 31 Bičišťová Krystýna 260 320 920 50 450 270 5000 0 2270
17 19 Slavíková Tereza 320 330 610 70 710 210 5000 0 2250
18 28 Diessnerová Kateřina 255 300 670 44 550 220 5000 0 2039
19 4 Šimáková Hana 220 280 750 5 495 200 5000 0 1950
20 16 Blechová Václava -1000 350 820 50 578 290 5000 0 1088
21 8 Karpišová Laura 370 370 -1000 80 800 330 5000 0 950
22 7 Málková Zuzana 340 300 -1000 40 630 220 5000 0 530
23 22 Buriánková Eva 220 300 -1000 40 460 -1000 5000 0 -980
24 21 Maděrová Anna -1000 -1000 -1000 -1000 -1000 -1000 48 4952 -1048
25 3 Papáčková Markéta 270 300 -1000 -1000 485 -1000 5000 0 -1945
26 24 Eiseltová Helena -1000 330 -1000 -1000 520 -1000 5000 0 -3150
27 29 Bajeux Martina -1000 300 -1000 -1000 420 -1000 5000 0 -3280
28 15 Horáková Julie 280 320 -1000 -1000 -1000 -1000 5000 0 -3400
29 6 Málková Karolína -1000 300 -1000 -1000 -1000 220 5000 0 -3480
30 2 Slunéčková Pavlína 400 -1000 -1000 100 -1000 -1000 5000 0 -3500
31 25 Filipová Milena 270 -1000 -1000 -1000 -1000 20 5000 0 -3710
32 18 Podzemná Barbora -1000 -1000 -1000 -1000 -1000 -1000 5000 0 -6000
JUNIOŘI
Výsledné pořadí Startovní číslo Závodník Hod balíkem slámy (cm) Farmářský běh (m) Vrh kamenem (cm) Hod závažím do výšky (cm) Hod Kládou (cm) Hod kládou (body) Body celkem
1 1 Marek Tadeáš 400 150 830 340 14 4986 6706
2 13 Teplý Filip 350 8 630 0 2 4998 5986
3 1 Hájek Matyáš 330 0 640 270 1000 4000 5240
4 6 Sudík Petr 330 200 640 0 5000 0 1170
5 12 Vodička Tadeáš 340 70 760 0 5000 0 1170
6 2 Zápotočný Miroslav 300 0 545 250 5000 0 1095
7 5 Hay Daniel 350 0 660 0 5000 0 1010
8 11 Demjanovič Petr 0 0 1000 0 5000 0 1000
9 2 Barek Jan 0 0 550 330 5000 0 880
10 10 Šveňha David 0 0 825 0 5000 0 825
11 3 Leon Jeffrey 250 25 483 0 5000 0 758
12 4 Petrán František 0 0 540 0 5000 0 540
13 9 Vavřík Tomáš 0 0 530 0 5000 0 530
14 8 Černý Ladislav 0 0 490 0 5000 0 490
15 3 Šejba Jakub 0 0 0 0 5000 0 0
16 7 Lesák Ondra 0 0 0 0 5000 0 0
JUNIORKY
Výsledné pořadí Startovní číslo Závodnice Hod balíkem slámy (cm) Vrh kamenem (cm) Hod závažím do výšky (cm) Hod Kládou (cm) Hod kládou (body) Body celkem
1 4 Janečková Tereza 330 540 210 5000 0 1080
2 1 Kratochvílová Klára 250 405 290 5000 0 945
3 3 Bravdová Eliška 280 630 0 5000 0 910
4 2 Štvánová Jana 280 545 0 5000 0 825
5 5 Kováčová Alžběta 0 0 0 5000 0 0
DĚTI M.
Výsledné pořadí Startovní číslo Závodník Hod kabelkou (cm) Farmářský běh (m) Vrh kamenem (cm) Hod závažím do výšky (cm) Hod Kládou (cm) Hod kládou (body) Body celkem
1 47 Szabol Daniel 700 200 690 420 0 5000 7010
2 30 Kala Dominik 560 125 610 220 100 4900 6415
3 10 Bielik Adam 0 220 810 350 1 4999 6379
4 65 Jurčák Martin 630 68 380 330 60 4940 6348
5 46 Kašpar Jan 635 60 325 260 7 4993 6273
6 33 Hojka Lukáš 565 105 365 210 7 4993 6238
7 64 Baar Patrik 600 80 310 310 120 4880 6180
8 28 Fořt René 580 80 225 270 9 4991 6146
9 54 Plátenka Miroslav 450 75 408 280 110 4890 6103
10 58 Novák Hynek 485 58 330 240 27 4973 6086
11 26 Rataj Lukáš 400 80 390 220 20 4980 6070
12 53 Hay Lucas 455 20 315 280 1 4999 6069
13 25 Lehečka Prokop 485 110 305 210 48 4952 6062
14 56 Kučera Jan 390 100 365 250 57 4943 6048
15 69 Bednár Jakub 470 60 300 250 60 4940 6020
16 39 Lexa David 520 60 280 220 79 4921 6001
17 20 Chvatlina Vašík 330 16 445 210 3 4997 5998
18 22 Bambula Matyáš 430 140 195 240 10 4990 5995
19 12 Bielik Alex 0 60 590 310 14 4986 5946
20 66 Jurčák Matyáš 420 20 260 280 47 4953 5933
21 17 Adam Vítek 380 55 305 210 20 4980 5930
22 18 Adam Denis 380 20 270 260 3 4997 5927
23 61 Platz Adam 360 20 260 270 2 4998 5908
24 13 Barek Adam 0 100 570 220 2 4998 5888
25 55 Koch Antonín 405 50 285 210 80 4920 5870
26 32 Štěpánovský Pavel 450 0 390 0 0 5000 5840
27 24 Skalický Ondřej 305 40 305 230 55 4945 5825
28 44 Turčín Tomáš 255 65 240 210 17 4983 5753
29 60 Dragoun Adam 320 1 250 220 40 4960 5751
30 36 Horák Marek 265 20 225 200 4 4996 5706
31 21 Bambula Šimon 260 17 220 200 8 4992 5689
32 4 Baloun Antonín 0 20 385 270 14 4986 5661
33 67 Zagora Milánek 250 8 200 200 26 4974 5632
34 40 Manda Matěj 305 60 275 0 17 4983 5623
35 2 Mahdal Tobiáš 0 20 330 270 4 4996 5616
36 41 Mašín Lukáš 260 6 160 230 40 4960 5616
37 1 Valášek Vít 0 40 380 210 16 4984 5614
38 11 Drobňák Daniel 0 40 350 210 9 4991 5591
39 43 Kubík Ondra 220 2 180 200 20 4980 5582
40 14 Beneš Venda 255 7 220 200 104 4896 5578
41 3 Mahdal Filip 180 20 200 200 50 4950 5550
42 45 Turčín Michal 200 5 170 200 30 4970 5545
43 15 Plhoň Toník 0 16 315 230 30 4970 5531
44 51 Lexa Roman 270 14 235 0 20 4980 5499
45 68 Jerguškovač 210 40 300 0 60 4940 5490
46 16 Adam Niky 120 18 170 180 1 4999 5487
47 7 Valášek Petr 0 20 225 240 21 4979 5464
48 8 Hájek Tonda 0 8 200 240 12 4988 5436
49 70 Váňa Lukáš 180 5 100 150 14 4986 5421
50 35 Brauner Kuba 145 2 125 170 77 4923 5365
51 6 Spáčil Jaroslav 0 20 350 0 8 4992 5362
52 9 Klempaský Jan 0 3 180 210 32 4968 5361
53 38 Zábranský Pavel 170 2 200 0 30 4970 5342
54 5 Baloun Vít 0 0 140 180 3 4997 5317
55 50 Stvan David 0 80 0 280 53 4947 5307
56 63 Babica Ben 210 0 90 0 23 4977 5277
57 57 Urban Jára 0 1 0 270 12 4988 5259
58 59 Novák Adam 130 2 110 0 12 4988 5230
59 31 Hradčovský Štěpán 90 2 125 0 34 4966 5183
60 37 Šimčík David 0 0 0 0 17 4983 4983
61 42 Majzlík Matěj 460 40 330 280 5000 0 1110
62 23 Brzek Štěpán 400 40 260 0 5000 0 700
63 48 Grabcenco Makar 355 10 225 20 5000 0 610
64 49 Kavan Charlie 20 350 0 5000 0 370
65 62 Vavřík Štěpán 0 40 0 290 5000 0 330
66 19 Šamaj Matěj 170 0 110 0 5000 0 280
67 34 Filip Ondra 0 9 0 200 5000 0 209
68 27 Vyhnal Matěj 0 0 0 0 5000 0 0
69 29 Kratochvíl Filip 0 0 0 0 5000 0 0
70 52 Szabol Kryštof 0 0 0 0 5000 0 0
DĚTI ž.
Výsledné pořadí Startovní číslo Závodník Hod kabelkou (cm) Farmářský běh (m) Vrh kamenem (cm) Hod závažím do výšky (cm) Hod Kládou (cm) Hod kládou (body) Body celkem
1 28 Prchalová Lucie 390 107 600 300 15 4985 6382
2 21 Karpišová Eliška 460 80 420 270 5 4995 6225
3 10 Hatyárová Alena 300 580 360 65 4935 6175
4 25 Štěpánovská Karla 470 60 430 240 95 4905 6105
5 36 Sudíková Ema 470 40 360 240 57 4943 6053
6 20 Karpišová Šárka 460 60 345 200 19 4981 6046
7 35 Bravdová Anežka 410 100 310 260 37 4963 6043
8 13 Kropáčková Bára 350 80 390 220 50 4950 5990
9 8 Blechová Anežka 425 20 245 330 31 4969 5989
10 31 Filipová Tereza 435 40 245 250 18 4982 5952
11 43 Slavíčková Natalie 300 0 330 290 5 4995 5915
12 12 Kropáčková Majda 300 35 295 250 1 4999 5879
13 16 Lesáková Terka 345 60 335 220 83 4917 5877
14 26 Zabranská Tereza 230 8 480 220 70 4930 5868
15 2 Košnářová Nella 100 525 250 8 4992 5867
16 19 Vavrušová Anna 280 40 320 230 45 4955 5825
17 22 Ratajová Kristýna 310 40 260 210 23 4977 5797
18 5 Hájková Alice 80 530 200 26 4974 5784
19 44 Vodičková Anička 320 10 210 260 70 4930 5730
20 38 Nováková Táňa 240 15 215 260 37 4963 5693
21 11 Kropáčková Bětka 260 41 160 270 58 4942 5673
22 50 Němejcová Týna 250 1 225 230 35 4965 5671
23 29 Prchalová Vanesa 410 270 45 4955 5635
24 18 Karpišová Saša 270 23 195 210 74 4926 5624
25 15 Soukupová Gabriela 250 20 180 200 30 4970 5620
26 51 Tučková Terka 220 11 200 200 54 4946 5577
27 6 Petřinová Petra 60 360 230 105 4895 5545
28 41 Kirschnerová Ema 190 0 180 200 30 4970 5540
29 37 Diessnerová Valerie 160 15 190 210 47 4953 5528
30 7 Blechová Adéla 210 2 180 160 33 4967 5519
31 27 Chalupová Nikola 220 2 220 160 100 4900 5502
32 1 Drobňáková Michaela 60 275 200 39 4961 5496
33 9 Hatyárová Anna 300 210 29 4971 5481
34 32 Gálová Amálka 145 5 150 200 82 4918 5418
35 14 Soukupová Lili 140 5 90 180 10 4990 5405
36 42 Kirschnerová Jana 210 0 210 34 4966 5386
37 48 Zagorová Terza 0 13 200 200 90 4910 5323
38 33 Součková Emilka 27 270 9 4991 5288
39 30 Růžičková Tereza 20 220 4 4996 5236
40 23 Braunerová Adélka 50 2 75 150 50 4950 5227
41 3 Spáčilová Kateřina 3 170 16 4984 5157
42 24 Šimčíková Bára 8 180 43 4957 5145
43 49 Bárová Natalie 470 61 330 5000 0 861
44 17 Skalická Anežka 200 6 200 200 5000 0 606
45 4 KošNářová Nicole 2 175 220 5000 0 397
46 34 Kalová Viki 235 110 5000 0 345
47 45 Kopačová Natálie 30 310 5000 0 340
48 47 Kašičková Karolína 30 230 5000 0 260
49 46 Štěpánková Gabriela 0 170 5000 0 170
50 39 Bartošová Bára 20 5000 0 20
51 40 Ramencová Klárka 7 5000 0 7
Muži
Ženy
Junioři