Zpět
Benešov nad Černou 2019
Výsledné pořadí Startovní číslo Závodník Hod kabelkou (cm) Hod balíkem slámy (cm) Hod kladivem (cm) Farmářský běh (m) Vrh kamenem (cm) Hod závažím do výšky (cm) Hod Kládou (cm) Hod kládou (body) Body celkem
1 5 Vít Plaček 540 500 1880 800 640 330 6 4994 9684
2 1 Jarmil Zbudil 440 500 1720 1050 650 300 1 4999 9659
3 2 Matěj Pacák 515 550 1470 1050 635 350 7 4993 9563
4 18 Jakub Šulek 480 460 1585 600 650 330 38 4962 9067
5 16 Radek Štancl 385 400 1480 700 495 300 18 4982 8742
6 10 Václav Kuchař 490 500 1330 550 540 320 43 4957 8687
7 12 David Pejzl 380 500 1370 600 520 330 49 4951 8651
8 11 Dominik Kuchař 440 420 960 750 585 300 0 5000 8455
9 8 Tomáš Tison 470 450 1040 550 600 310 15 4985 8405
10 23 Ladislav Bazso 580 -1000 1810 800 700 350 5 4995 8235
11 19 Zdeněk Víšek -1000 550 1600 800 750 400 10 4990 8090
12 21 Radek Michalčák 390 400 1400 -1000 555 290 35 4965 7000
13 13 Karel Mach 360 400 915 70 -1000 300 80 4920 5965
14 14 Josef Najman 470 420 1520 550 560 310 5000 0 3830
15 20 Martin Michalčák 455 400 -1000 900 -1000 -1000 60 4940 3695
16 22 Jiří Kroupa 350 400 -1000 -1000 -1000 270 40 4960 2980
17 6 Petr Korch 380 420 1310 1180 520 -1000 5000 0 2810
18 26 Pavel Vysušil 310 400 520 200 490 260 5000 0 2180
19 15 Petr Novotný 480 420 -1000 850 600 300 5000 0 1650
20 24 František Smolen 410 480 -1000 800 560 310 5000 0 1560
21 17 Dmitro Tynkov 400 470 -1000 400 610 310 5000 0 1190
22 7 Jan Szojka 450 460 -1000 800 650 -1000 5000 0 360
23 4 David Benda 290 400 -1000 300 485 -1000 5000 0 -525
24 9 Miroslav Bédák 240 300 -1000 150 460 -1000 5000 0 -850
25 25 Jiří Tomek 510 -1000 -1000 -1000 520 -1000 5000 0 -2970
26 3 Pavel Jaloševský -1000 370 -1000 -1000 -1000 300 5000 0 -3330
Výsledné pořadí Startovní číslo Závodníce Hod kabelkou (cm) Hod balíkem slámy (cm) Hod kladivem (cm) Farmářský běh (m) Vrh kamenem (cm) Hod závažím do výšky (cm) Hod Kládou (cm) Hod kládou (body) Body celkem
1 103 Růžena Lepšová 430 350 1365 1800 835 320 91 4909 10009
2 101 Míša Plačková 330 300 990 800 580 250 53 4947 8197
3 108 Lucie Novotná 320 330 1220 -1000 640 280 133 4867 6657
4 109 Eva Michalčáková 320 270 1170 -1000 555 250 20 4980 6545
5 102 Týna Ptáčková 430 350 1220 1200 -1000 300 5000 0 2500
6 104 Miriam Oravcová -1000 300 1185 400 650 250 5000 0 1785
7 106 Blanka Ptáčková 295 350 1150 -1000 590 250 5000 0 1635
8 111 Kamila Horáková 290 300 -1000 400 655 230 5000 0 875
9 113 Alena Horáčková 290 260 -1000 400 540 -1000 5000 0 -510
10 107 Helena Interholzová 260 300 -1000 -1000 510 250 5000 0 -680
11 112 Jana Tancerová 230 -1000 -1000 400 535 -1000 5000 0 -1835
12 110 Sabina Kroupová 255 270 -1000 -1000 495 -1000 5000 0 -1980
13 105 Veronika Kulhánková -1000 -1000 -1000 -1000 -1000 -1000 5000 0 -6000
JUNIOŘI
Výsledné pořadí Startovní číslo Závodník Hod kabelkou (cm) Hod balíkem slámy (cm) Hod kladivem (cm) Farmářský běh (m) Vrh kamenem (cm) Hod závažím do výšky (cm) Hod Kládou (cm) Hod kládou (body) Body celkem
1 2 Dominik Pavel 525 400 350 0 945 350 50 4950 7520
2 1 Lukáš Panák 315 330 300 400 685 300 0 0 2330
3 D20 Michal Tancer - lehčí zátěž 350 400 360 800 570 360 60 4940 7780
1 1 Nika Kroupová 0 320 0 0 620 340 80 4920 6200
DĚTI
Startovní číslo Závodník Hod kabelkou (cm) Hod balíkem slámy (cm) Farmářský běh (m) Vrh kamenem (cm) Hod závažím do výšky (cm) Hod Kládou (cm) Hod kládou (body)
D1 Lukáš Cílek
D2 Anabelka Foglová
D3 Vašík Jaloševský 220
D4 Lukáš Novotný 900 210 400 300 250
D5 Pavla Čajánová 300
D6 Jiří Kulhánek 270 200 470 300
D7 Veronika Maláková 280 330 800 600 300
D8 Karolína Šulková 145 300 800 450 260
D9 Kuba Novotný 50 245
D10 Nelly Kroupová 280 310 250 40 4060
D11 Rozárka Košnarová 230 345 200
D12 Bertík Košnar 200 240 0
D13 Madlenka Košnarová 300 575 240
D14 Petr Vojtko 300 1100 580 350
D15 Karel Masařík 300 1600 650 350
D16 Honzík Trnivý
D17 Sofie Zahradníková
D18 Tobiáš Malák 250 800 380 270
D19 Jakub Tancer 250 800 350 320
D21 Ondřej Mučka 20 225 200
D22 Šarlota Mučková 230 400 325
D23 Niki Kostelei 220 400 305
D24 Julča Belousová 200 400 355
D25 Michaela Kušlová 250 50 335 300
D26 Dominik Vobr 0 350 280 300
D27 Tomáš Linger 250 290 270
D28 Alice Vávrová 220 800 370 200
D29 Vojta Masařík 270 320
Muži
Ženy
Junioři